Demet Akalın Fan Club | www.demetakalinfan.forum.st
20 Saniyeni Ayır, Üye Ol (: Ailemize Katıl
20 Saniyeni Ayır, Üye Ol (: Ailemize Katıl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim - D.A
Demet Akalın Fan Club Sizlerle Olan Hızına Tam Gaz Devam Ediyor...
Dost Sitelerimiz İsmail YK TV'ye ve Haylazlar Fan Club'a da Tüm Demet'çileri Bekleriz

Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;)

4 posters
YazarMesaj
akalinharun
Ölümüne Demet'ci
Ölümüne Demet'ci
akalinharun

Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;) Empty
MesajKonu: Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;)   Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;) Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 9:46 am

Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;) 6e267f5b3676

Zirve 2010 A Giden Yolda;

Her Başarıya Giden Yolda Hiç Kimse Asla Yalnız Değildir.Tıpkı''ZİRVE 2010''Yolunda Etrafımı Işıklarıyla,Verdikleri Enerjiyle,
İşlerindeki Profesyonellikleriyle,Manevi Destekleriyle Daima Yanımda Olan Benim Gizli Meleklerimden Bahsediyorum!...

Attığım Her Adımda Beni Destekleyen,Sonuna Kadar Bana İnanan Sevgili Patronum Sn.Bülent Seyhan Ve Seyhan Müzik Çalışanlarına
,''Fim''Organizasyon'Dan Sevgili Ela Ve Burak'a,Benim İçin Daima En Güzelini Üreten Albümlerimin Her Daim Uğurları Olan
Ersay Üner,Erhan Bayrak Ve By Rak Studio Ekibinden Özer'e; Güzel Sözleri, Melodileri,Sesleri İle Yine Desteklerini Esirgeme
yen Birbirinden Başarılı İşlere İmzalar Atmış Olan Değerli Sanatçı Arkadaşlarım;Emirkan,Tan,Yıldız Tilbe Ve Türkiyenin En
Güzel Seslerinden Sevgili Ziynet Sali'ye Bomba Şarkıları İçin Sevgili Gökhan Ve Ceyhun'a Sihirli Parmaklarıyla,Erdem Kınay
Ve David Şaboy'a, Destekleri İçin Dostum Haluk Şentürk,Arkadaşlarım Mert Siliv Ve Ufuk Ergin'e,Senelerdir Aynı Yola Baş
Koyduğum,Hedefe Doğru Birlikte İlerlediğim Tüm Orkestra Arkadaşlarıma,''FRS'' Matbaa'' Dünya Tatlısı Fevzi Babama Ve Özlem'e
,Birbirinden İddialı Birbirinden Güzel Kıyafetleri Benim İçin Tasarlayan,Türkiye'Nin En Başarılı Modacısı Unvanı Az Bile
Kalan Sevgili Tuvana'Ya Ve Beni Her Prova Dakikasında Lezzetli İkramlarına Boğan;Tuvana Ekibinden Nilay Ve Selda'ya,Yeni
İmajımla Beni Yepyeni Bir Güzellikle Sizlerin Karşısına Çıkmamı Sağlayan,Ve Sonrasında Bu Değişimi Fotoğraf Karelerinde
Adeta Konuşturan Sevgili Kemal Doğulu'Ya,Çekimlerimiz Esnasında Gösterdiği Sabırdan Dolayı,''Etiler Yaratıcı Çocuk Anaokulu
'' Müdiresi Sadriye Hanıma; Bu Hayat Yolunda Benimle Elele Veren,Gönlümün Prensi,Hayat Arkadaşım,Sevgilim!..Beni,Benden
Daha Fazla Düşündüğü İçin,Her Şeyin En Güzelini,En İyisini Yapmaya Çalışırken;Benden Bile Daha Titiz Olduğu Değerli Eşim
Önder Bekensir'e Canım Aileme Ve Arkadaşlığın,Dostluğun Kardeşlik Demek Olduğunu Her Zaman Bana Gösterdikleri Maneviyatla
İspatlayan;Kız Kardeşlerim İrem Moralı,Selin İmer,Merve,Damla,Şenay Ve Esra'Ya Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum...
Ve En Önemlisi;Şu Anda Bu Albümü Almış,Bu Teşekkür Yazımı Okuyan'Sen';Sana Esas Teşekkürü Ediyorum.Çünkü Sizler Olmazsanız
Bizler Olamayız!...2010 Hepinizin Hayatında Zirve Senesi Olsun!...

Sevgi ve Saygılarımla...
D.A
Ebru Aydın
Admin
Admin
Ebru Aydın

MesajKonu: Geri: Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;)   Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;) Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:13 pm

Teşekkürler Kardeşim (:
https://demetakalinfan.forum.st
demetcituba
Ölümüne Demet'ci
Ölümüne Demet'ci
demetcituba

MesajKonu: .   Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;) Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 1:19 pm

.

En son demetcituba tarafından Cuma Eyl. 24, 2010 1:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
demetcituba
Ölümüne Demet'ci
Ölümüne Demet'ci
demetcituba

MesajKonu: Geri: Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;)   Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;) Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 1:20 pm

www.akalindemet.1talk.net

ın Katkılarıyla Teşekkürler..! Smile Girebilirsiniz..! Fan Clup Ailesii.!
demetcituba
Ölümüne Demet'ci
Ölümüne Demet'ci
demetcituba

MesajKonu: Geri: Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;)   Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;) Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 1:21 pm

°o.O ѕєℓєηѕѕ O.o°
Ölümüne Demet'ci
Ölümüne Demet'ci
°o.O ѕєℓєηѕѕ O.o°

MesajKonu: Geri: Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;)   Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;) Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 12:40 pm

Site İsmi Vermek Yasak!!..

PayLaşım İçin SaoL..
http://www.kristenstewart-fan.1talk.net

Demet Akalının Kendi Elinden Zirve Teşekkür Yazısı ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DEMET AKALIN BİYOFRAFY
» Demet Akalın - Anlatamadın Mı?
» Demet Akalın - Banane
» Demet Akalın Biyografi
» Demet Akalın - Bebek